Translate

neděle 10. března 2013

Essence vs. S-he tužky na oči + test pod vodou

Už nějakou dobu testuji tužky na oči sice jen dvou drogérkových značek, ale tak co :). No a dnes se jim podíváme na kloub :D. Začneme asi recenzemi na jednotlivé tužky, budou hodně stručné a alespoň něco a pak vám ukážu malý test.

S.he stylezone kajal eye pencil 
koupeno: Dm drogerie
cena: 45,-
odstín: 100 (černá)

Zkušenosti
Tužka je poměrně obyčejná ořezávací, taková klasika :D. Nevím jestli tyhle tužky někdo používá jako hodní linky, protože jsou neuvěřitelně tvrdé a ani né moc pigmentované, jsou spíš takové šedavé, jako neříkám že se nedá vybudovat několika tahy celkem hezká černá, ale tohle prostě není ono. No a výdrž taky není nic moc. Na opačném konci je taková jakási houbička, zřejmě na rozmazávání..:D to ale není jak jsem řekla při její tvrdosti moc možné.

Tužky od S.he bych moc nedoporučovala. Možná tak bílou tužku ta je fajn, a ta kupodivu je i poměrně měkká, avšak určitě ne jak třeba jumbo pencil od Nyxu - tu bohužel nevlastním, tak nemůžu moc soudit :).

Essence long-lasting eye pencil                       Essence stay no matter what watterproof pencil
koupeno: Dm drogerie                                                          - | | -
cena: 39.9,-                                                                          - | | -
odstín: 02 hot chocolate                                           odstín: 02 stunning brown
          0,28g                                                                          1,5g
Zkušenosti
Tyhle dvě tužky jsou naprosto stejné až na malé vyjímky, a to už můžete vidět fotce, takže když se podíváme na gramáž tak se asi zděsíte. Dobrý komerční tah. Ale nevýhoda spíš pro ty co upřednostňují automatické tužky. Ale to jsme někde jinde zase. Obě tužky jsou hezky měkké, než zaschnout tak se i hezky rozmazávají. A obě kupodivu něco vydrží. Pigmentace je taky fáájn :).

Nicméně všechny tužky od Essence taky nejsou úplně nejlepší, třeba právě ty obyčejné kajalky za 29.9 jsou nic moc, a taky celkem smrdí nějakou továrnou ://. Jako třeba moje bílá tužka bohužel :(.


Nakonec jen malý test.
1. Přejetí ubrouskem

Přejetí prsty pod vodou

 Monica

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji moc za všechny komentáře :)) dělají mi radost :)